Черкаський нардеп розповів, коли енергетики отримають свою зарплату

Черкаський нардеп розповів, коли енергетики отримають свою зарплату

Народний депутат від Черкащини Олег Петренко взяв участь у перемовинах щодо вирішення складної ситуації, що виникла навколо двох черкаських підприємств – ПАТ “Азот” та ПАТ “Черкасиобленерго”. Про результати переговорів він розповів на своїй сторінці у ФБ.

“Вдруге за останні три дні неймовірно складні перемовини за участі керівництва «Азоту» , «Черкасиобленерго», а також заступника голови Черкаської ОДА Сергія Овчаренка.

Результатом позавчорашніх домовленостей стала проплата 83 млн грн, яка дала можливість «Черкасиобленерго» закрити свою поточну заборгованість перед «Енергоринком» і відкрила можливості до наступного кроку – сьогоднішніх перемовин у Києві у Фонді держмайна.

У результаті кількагодинних переговорів досягнуто попередню домовленість про параметри договору реструктуризації між «Азотом» і «Черкасиобленерго». Поки рухаємось, хоч і по дуже тонкій межі, за якою енергетичний колапс у області та повна й остаточна зупинка виробництва на «Азоті».

Сподіваюсь, усім учасникам процесу вистачить відповідальності, і нам вдасться уникнути цього. Наступним кроком після укладення договору реструктуризації буде рішення НКРЕКП, після якого працівники «Черкасиобленерго» отримають заборговану зарплату.

Також звертаюся до місцевих політиків перейнятися відчуттям відповідальності і припинити нагнітання ситуації навколо цих двох підприємств. Хоча б тимчасово! Заради досягнення надскладного і водночас надважливого результату”, – йдеться у дописі. 

Залиште коментар