Черкаський національний підписав меморандум про співпрацю з Мінюстом

Черкаський національний підписав меморандум про співпрацю з Мінюстом

Від імені Мін’юсту заступник мінстра Олена Сукманова підписала меморандум про співпрацю з Черкаським Національним університетом імені Б.Хмельницького. Про це вона залишила допис на своїй сторінці в ФБ.

“Разом з ректором університету Олександром Черевком поставили свої підписи під документом, який передбачає співпрацю у реалізації загальнодержавних та місцевих правопросвітницьких проектів, організацію та проведення спільних навчальних заходів, підготовку університетом фахівців за освітніми ступенями «бакалавр» і «магістр», професійно орієнтованих на роботу в органах юстиції.

Під час спілкування зі студентами-юристами і викладачами взяла на себе сміливість дати майбутнім колегам кілька порад:

1. Спробуйте якомога раніше почати працювати. Мова йде не лише про офіційну роботу за гроші, а про консультації, допомогу людям. Практичні навики – дуже важливі.
2. Не бійтеся експериментувати. Ви ніколи не знаєте, яким напрямом юриспруденції ви врешті-решт будете займатися.
3. Ставтесь до своєї професії як до мистецтва. Дійте нестандартно.
4. Завжди поважайте теорію. Немає ніякої практики без грунтовної теорії.
5. Нікому не вірте на слово у трактуванні законодавства. Обов’язково переконайтесь у тому, що те, що вам кажуть, відповідає дійсності.

А ще в університеті є чудовий музей старовинних українських вишитих рушників. Дуже цікаво було почути, що означають орнаменти, які там закладено символи й значення”, – йдеться в її дописі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар