Укладено меморандум про співпрацю між ЦНАПом та Черкаською територіальною первинною організацією Українського товариства

Укладено меморандум про співпрацю між ЦНАПом та Черкаською територіальною первинною організацією Українського товариства

Меморандум про співпрацю між Центром надання адміністративних послуг Черкаської міської ради та Черкаською територіальною первинною організацією Українського товариства сліпих підписали.

Підписання документу стало результатом довготривалої співпраці між установами в частині надання якісних адміністративних послуг людям з інвалідністю по зору. Меморандум від імені ЦНАПу підписав директор Олег Ткаченко, а від імені УТОСу – голова правління Черкаського УТОСу Алла Козлова.

«У своїй роботі ми приділяємо належну увагу людям з інвалідністю. Одним з пріоритетних напрямків роботи департаменту є створення безбар’єрного простору для таких людей. Окрім належних умов у наданні послуг у приміщенні Центру, цьогоріч для людей з інвалідністю запроваджена послуга «Мобільний адміністратор»», – розповідає директор ЦНАПу Олег Ткаченко.

За словами Олега Ткаченка на сьогодні Центр надання адміністративних послуг відповідає всім вимогам доступності та безбар’єрності послуг для кожного:

  • наявні місця для паркування транспортних засобів для осіб з інвалідністю;
  • ширина дверей на вході дає можливість безперешкодного доступу до приміщення осіб з особливими потребами, в тому числі на візку;
  • вхідна група та санітарні кімнати обладнані системами виклику персоналу для осіб з інвалідністю;
  • безбар’єрне приміщення й некабінетна система обслуговування;
  • у приміщенні обладнана санітарна кімната, наявні таблички та вказівники;
  • забезпечено доступ до офіційного веб-сайту центру надання адміністративних послуг особам з порушенням зору.

«Нам приємно, що керівництво Центру надання адміністративних послуг турбується про різні категорії заявників і відвідувачів. Членами нашої громадської організації у Черкасах є понад 700 осіб, а людей з порушенням зору в місті вдвічі більше. Важливо, що з нами радяться перед тим, як створюють умови для таких людей», – зазначає голова правління Черкаського УТОСу Алла Козлова.

До цього ЦНАП уже уклав договір із ГО «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю зі слуху «Українське товариство глухих»», організовано співпрацю, спрямовану на впровадження принципів інклюзивності шляхом здійснення перекладу жестовою мовою для відвідувачів з порушенням слуху.

У ЦНАПі наголошують, що Міжнародний день людей із інвалідністю покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей із інвалідністю.

Залиште коментар