Черкаський обласний центр зайнятості допомагає молоді обрати професію

Черкаський обласний центр зайнятості допомагає молоді обрати професію

Вибір професії – найважливіший крок у житті майбутніх випускників. Тож як Черкаський ОЦЗ допомагає молоді не помилитися і правильно обрати свій життєвий шлях, журналісту інтернет-видання «Економіка Сьогодення» розповідав директор Черкаського ОЦЗ Григорій Дендемарченко.

Керівник центру зайнятості каже, що вони починають працювати із учнями 8 класу і до закінчення школи. Робота з учнями проводиться у кілька етапів.

«Починається робота із анкетування учнів. Ми визначаємо напрямки професій, якими зацікавлені школярі Далі ми проводимо профорієнтаційні уроки. Наступний крок – організація екскурсій на підприємства регіонів. Також ми проводимо психодіагностичне тестування, це дасть можливість визначити сфери професійної діяльності молоді», – зазначає Григорій Дендемарченко.

Він повідомив, що Черкаський центр зайнятості намагається допомогти зорієнтуватися учням у виборі професій після закінчення школи.

Черкаський ОЦЗ минулого року організував спеціальний проект «Кар’єра поколінь».

Керівник центру зайнятості розповів, які професії найзатребуваніші серед черкаських роботодавців.

«Трійку лідерів очолили робітничі професії (майже 60% від загальної чисельності вакансій) – це працівники сфери торгівлі та послуг, технічні службовці, кваліфіковані робітники з інструментом, робітники з обслуговування технічного устаткування; друге місце посіли службовці (22%) – це фахівці, професіонали та менеджери; третє місце (18%) – вакансії для осіб, які не мають кваліфікації», – зауважує пан Григорій.

Прочитайте ще:

Залиште коментар