Депутати обрали новий виконком міськради

Депутати обрали новий виконком міськради

Черкаська міська рада нарешті матиме свій виконавчий орган. На сьогоднішній сесії депутати проголосували за новий склад виконкому, передає кореспондент «ПроГоловне».

 

Після того, як депутати відправили у відставку секретаря міськради Олександра Радуцького і обрали нового очільника депутатського корпусу – Ярослава Нищика, вони взялися за новий склад виконкому. Проект рішення зачитав міський голова Анатолій Бондаренко.

Було запропоновано обрати виконком у кількості 11 осіб. крім міського голови та секретаря, до нього мали увійти Людмила Бордунос, Юрій Ботнар, Ігор Коломоєць, Ігор Кривошеєв та Ігор Волошин. На громадських засадах бути членами виконкому було запропоновано Сергію Амбросу, Ігорю Зайчуку, Олександру Поліщуку та Діані Тяско.

 

«Це компромісний склад виконкому, до нього увійшли представники усіх політичних сил та фракцій», – прокоментував пізніше міський голова Анатолій Бондаренко.

Кожен з кандидатів піднімався на трибуну і розповідав про себе, про своє бачення роботи виконкому. Депутати мали можливість кожному задати питання, які їх хвилюють.

У підсумку за новий склад виконкому проголосували 26 депутатів, решта – утрималися.

Прочитайте ще:

Залиште коментар