Черкаський рибалка врятував двох людей на Дніпрі

Черкаський рибалка врятував двох людей на Дніпрі

7 травня близько 13:00 у Черкасах, неподалік одного із готельно-розважальних комплексів, рибалка, врятував життя двом чоловікам які мало не потонули у Дніпрі.

Двоє братів 54 та 44-років цього дня відпочивали на березі Дніпра, коли їхній собака кинувся до води та почав плисти на глибину.

Хвилюючись за домашню тварину, яка нереагувала на команди, 44 річний господар тварини поплив по неї. Проте, пропливши кілька десятків метрів, чоловік зрозумів, що не розрахував власні сили. А коли його тіло почала зводити ще й судома він почав кликати на допомогу свого брата. Проте і старшому чоловікові забракло сил аби прийти на допомогу братові. На пів дорозі він знечилено зупинився ледве сам тримаючись на воді.

Свідком події став випадковий рибалка, який неподалік рибалив з човна. Зрозумівши, що чоловікам потрібна термінова допомога, рибалка одразу спрямував свого човна до найбільш виснаженого потерпілого. Згодом, він підібрав човном другого брата та собаку. Доставивши потерпілих до берега, чоловік знову відплив на риболовлю.

Про це інформує речник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Костянтин Проценко

Залиште коментар