В райцентрах Черкащини відключають вуличне освітлення

В райцентрах Черкащини відключають вуличне освітлення

У Тальному, Кам’янці та Чорнобаї вимикають вуличні ліхтарі, щоб заощадити кошти. У Тальному світло стали вимикати щодня після першої години ночі, повідомляє vechirka.net.

Влада міста зазначає, що вирішила освітлювати вулиці з 21 години вечора до першої години ночі. Взимку їх освітлювали з 19 до 5 год. ранку. Після того, як уряд скасував нічний тариф, тут стали платити по 2 гривні 30 копійок за кіловат. Це виходить від 200 до 250 тисяч гривень кожного місяця. За травень-вересень лише на освітлення витратили би мільйон гривень. Влітку, за словами керманичів Тального, влада  міста має встановити економні лампочки, щоб наступної зими платити набагато менше.

У Кам’янці міська рада ухвалила рішення освітлювати міські вулиці з 21 до 24 години.

«Зараз усі так роблять. Інакше всі кошти витрачатимемо лише на освітлення. Знайти додаткові кошти ми не можемо, бо коли формувався бюджет, ще діяли старі тарифи. Відповідно, розрахунки робили, виходячи з них. Я вже звертався до народних депутатів із Черкащини. Писав листи прем’єру Гройсману. Нічого не допомогло. Нам відмовили», – зазначив міський голова Кам’янки Володимир Тірон.

А у Чорнобаї від освітлення вулиць довелося відмовитися майже одразу після введення нових тарифів.

«Всю ніч у нас горить лише Центральна вулиця й частина Жовтневої, яка запитана від центральної підстанції. Решту освітлюємо лише до 12 години. Люди приходять, скаржаться, але нічого вдіяти не можемо», – зазначила селищна голова Алла Мірошниченко.

(с) Діловий Регіон

 

Залиште коментар