Черкаський шовковий комбінат хоче взяти на роботу 20 працівників

Черкаський шовковий комбінат хоче взяти на роботу 20 працівників

Черкаський шовковий комбінат готовий взяти на роботу більше 20 спеціалістів. Про це повідомила голова правління комбінату Ніла Мицик, інформує “Прочерк”.

 

За її словами, середня заробітна плата на комбінаті становить близько 7 тисяч грн, але є працівники, які отримують більше 15 тисяч гривень.

– Молоді люди, які приходять на роботу, звісно хочуть отримувати таку високу заробітну плату сьогодні, а не завтра. В деякій мірі немає розуміння, що для того аби отримувати таку заробітну плату, потрібно щось вміти. Ми маємо змогу зараз вчити працівників, закріпити їх за наставниками – високо кваліфікованими кадрами, – сказала Ніла Мицик.

Однак, як каже голова правління, є певні вимоги до кандидатів.

– Це повинні бути люди, які вміють працювати з комп’ютером, а не просто став до станочка і натиснув кнопочку. У нас є нове сучасне обладнання, з яким повинні працювати працівники.

Всього на підприємстві працює 530 працівників. Виготовляють одяг як для військових структур, так і для пересічних людей.

Пані Ніла зазначає, на підприємстві працює більше жінок, однак є і чоловіки – здебільшого це майстри по наладці обладнання.

Залиште коментар