Черкаський центр гостинності обслуговує майже 5 тисяч переселенців

Черкаський центр гостинності обслуговує майже 5 тисяч переселенців

Виконавчий комітет погодив проект рішення міської ради щодо внесення змін до Програми забезпечення діяльності загонів оборони міста Черкаси та волонтерських організацій, залучених до оборонної роботи, на 2016-2017 роки. Наступним кроком стане розгляд та затвердження цього проекту на сесії міської ради. Повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Як розповіла директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук, цей проект підготовлено, враховуючи звернення громадських організацій «Спортивний Клуб «АмбросКросФайт» та «Центр забезпечення військових в зоні АТО» з метою створення належних умов для волонтерських та громадських організацій, залучених до оборонної роботи, військово-патріотичного виховання громадян, соціальної реабілітації та адаптації учасників АТО.

Також Лілія Миколаївна окреслила основні результати виконання вказаної програми за період 2016 – 2017 років.

За її словами, впродовж останніх двох років у Черкасах у рамках програми було реалізовано ряд заходів у співпраці з благодійною організаціїєю «Центр допомоги армії», громадською організацією «Наш батальйон»; Центром гостинності та громадською організацією «Спільнота біженців з Донецька та Сходу України».

За минулий період у рамках програми спільно з Черкаським об’єднаним міським військовим комісаріатом забезпечено проведення навчань загонів оборони, які були організовані на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.

Громадською організацією «Наш батальйон» щомісячно виготовляється більше 45 тисяч порцій сухих борщів та супів вартістю понад 135 тисяч грн. Загалом за період 2016-2017 років виготовлено більше 800 тисяч порцій сухих борщів та супів, загальною вартістю 2,4 мільйони грн.

Станом на поточний момент Черкаським центром гостинності обслуговується 4 485 переселенців з районів проведення антитерористичної операції. 4 222 осіб отримують допомогу для покриття витрат на проживання, зокрема, на оплату житлово-комунальних послуг. 657 сімей отримують державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми.

Громадською організацією «Спільнота біженців з Донецька та Сходу України» здійснюється соціальна реабілітація та адаптація переселенців, учасників АТО та членів їх сімей. Заходами постійно охоплено 600 осіб, зокрема 100 дітей. Також, громадською організацією проводяться тематичні тренінги для жінок (постійно охоплено 30 осіб).

Лілія Маліщук також повідомила, що з метою ефективнішого розподілу вільних площ Муніципального центру розвитку (вул. Благовісна, 170) серед волонтерських та громадських організацій, залучених до оборонної роботи, військово-патріотичного виховання громадян, соціальної реабілітації та адаптації учасників АТО, це питання контролюватиме робоча група щодо вирішення проблемних питань учасників АТО та членів їх сімей і  членів сімей загиблих учасників АТО, створена за розпорядженням міського голови.

Залиште коментар