Золотоніський підприємець звинувачує міську владу та депутата Войцехівського у тиску та вимогах «відкату»

Золотоніський підприємець Сергій Киряченко вийшов із заявою на імʼя Генерального прокурора Андрія Костіна з вимогою розібратися у ситуації з численними фактами вимагання хабарів чиновниками органів місцевого самоврядування Золотоніської громади.

«В 2020 році, після приєднання с. Коробівка до міста Золотоноші та створення Золотоніської ОТГ на мене розпочався тиск з боку посадових осіб Золотоніської міської ради. Раз за разом приходили перевірки з міської ради. Посадовці міської ради наполягали на переданні їм хабаря у сумі 10 грн. з однієї тони піску».

За словами підприємця, вимагаючи відкат чиновники посилалися на авторитет депутата В.Войцехівського, в інтересах якого здійснюються такі збори. І саме він здатний посилити тиск різного роду перевіряючих органів на діяльність підприємця.

«В 20 числах березня 2024 року приїхав староста Коробівка Коежмʼяка Сергій, який в присутності свідків почав вимагати в мене 50 грн. з однієї тони піску. Він посилався на зацікавленість колишнього міського голови Золотоноші, а нині народного депутата Войцехівського Віталія. В разі не надання даних коштів, на мене, за ініціативи та сприяння того ж народного депутата Войцехівського, розпочнуться переслідування зі всіх правоохоронних та державних органів».

Нагадаємо, що нещодавно правоохоронними органами відбулись слідчі дії та обшуки щодо двох чиновників Золотоніської міської ради, підозрюваних у вимаганні хабарів – начальника управління архітектури Ігоря Весніна та юриста міської ради Дениса Сизька.

Автор Дмитро Корнієнко

Залиште коментар