Черкаський викладач потребує допомоги у боротьбі з раком

Черкаський викладач потребує допомоги у боротьбі з раком

Викладач Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, завідувач кафедри фізичного виховання, доцент Олена Меньших потребує допомоги в боротьбі зі страшною хворобою. У жінки вдруге діагностували онкологічне захворювання. Позаду вже 10 хіміотерапій. Утім, їй ще необхідна складна й дороговартісна операція.

 

Про це під час позачергового засідання сесії повідомив старший викладач кафедри фізичного виховання Ярослав Олексієнко. Він звернувся до всіх присутніх із проханням допомогти колезі, мамі двох дітей врятувати їй життя.
– Чудову людину, маму двох дітей Олену Меньших спіткало важке випробування – онкозахворювання. Повторне. Цього разу їй діагностували рак печінки… Ми робимо все можливе, аби врятувати цю чудову жінку та гарного педагога. Нам вже вдалося зібрати частину коштів, але їх не вистачає. Оперуватимуть її в Україні, в Харкові. Кожна копійка допоможе врятувати молоду й енергійну жінку, яка бореться за своє здоров’я і за майбутнє своїх дітей, – сказав Ярослав Олексієнко.
Для всіх, хто хоче допомогти, публікуємо реквізити:
Номер картки ПриватБанку: 4149 4991 0063 9614, Меньших Олена Емануілівна.
контактний телефон: 093-216-55-08 – Інна

Залиште коментар