Юлія Тимошенко: Ми допоможемо уряду зробити ефективну систему надання медичної допомоги пораненим героям і героїням

Юлія Тимошенко: Ми допоможемо уряду зробити ефективну систему надання медичної допомоги пораненим героям і героїням

На найближчому засіданні ТСК щодо лікування та реабілітації військових, яку я маю честь очолювати, ми плануємо ухвалити рішення по 4 важливим пунктам. Вірю, що це початок кардинальних змін у системі воєнної медицини.

Про це повідомила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телемарафону, розповідаючи про перші результати роботи ТСК.

«Перше – це приведення обсягу фінансування для харчування наших поранених, які лікуються в комунальних лікарнях і госпіталях до рівня стандартів НАТО. Сьогодні, на жаль, фінансування недостатнє і воно організовано неправильно. Хоча допомагають у цьому волонтери, місцеві органи влади, фермери», – зазначила Юлія Тимошенко.

Друге рішення, як розповіла лідерка «Батьківщини», стосуватиметься суттєвого підвищення видатків на лікування поранених в комунальних лікарнях.

«В бюджеті на наступний рік ми вже врахували додатково 18 мільярдів гривень на лікування та реабілітацію наших героїв і героїнь, які отримали поранення на фронті», – сказала очільниця ТСК.

За її словами, третє рішення ТСК стосуватиметься розширення національного переліку медичних препаратів, щоб лікарні могли закупити найкращі препарати для лікування поранених бійців.

«Четверте – заробітна плата для наших медиків. Вони роблять неможливе сьогодні – працюють вночі і вдень, надають допомогу найвищого рівня», – розповіла Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, лідерка «Батьківщини» наголосила, що фінансування лікування та реабілітації поранених воїнів має бути пріоритетом держави.

Залиште коментар