Черкаський злодій хотів пограбувати ломбард

Черкаський злодій хотів пограбувати ломбард

У Черкасах о пів на четверту ранку 20 січня на пульт централізованої охорони Управління поліції охорони Черкаської області надійшов тривожний сигнал із ломбарду.

Через півтори хвилини поліцейські вже були на місці події. Під час огляду об’єкта було виявлено пошкодження цілісності вхідних дверей даного приміщення, а під час обстеження прилеглої території помічено громадянина, який явно намагався втекти.

– Підозрілого затримали і під час поверхневого огляду у нього виявили ніж та дві пари шкіряних та гумових рукавичок. Під час огляду поводився дуже знервовано, плутався в поясненнях свого перебування в такий час біля ломбарду, поводив себе дуже підозріло, – зауважив старший наряду групи реагування старший сержант поліції охорони Євген.

Затриманим виявився черкащанин 1983 року народження. Перевіркою встановлено, що раніше він вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки з автотранспорту, банкоматів, торгівлю наркотичними засобами.

Для встановлення всіх обставин на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Черкаського відділу поліції ГУНП Черкаської області, — повідомили в прес-службі Управління поліції охорони в Черкаській області.

Прочитайте ще:

Залиште коментар