Черкаським енергетикам обіцяють погашення всіх боргів по зарплаті

Черкаським енергетикам обіцяють погашення всіх боргів по зарплаті

20 лютого 2018 року ПАТ “Черкасиобленерго” було встановлено 100%-ий норматив відрахування коштів на поточний рахунок Товариства на березень та надано можливість прискорити погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам. 

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 20 березня 2018 року здійснювала перегляд нормативів відрахування коштів та додаткових щодобових відрахувань в ОРЕ енергопостачальних компаній. За підсумками перегляду 100%-ий норматив відрахування коштів без додаткових відрахувань отримали тільки 3 компанії: ПАТ “Черкасиобленерго”, ПАТ “Полтаваобленерго” та ПрАТ “Волиньобленерго”. Це підтверджує належне виконання Товариством договірних зобов’язань перед ДП “Енергоринок”.

“23 березня на ПАТ “Черкасиобленерго” буде 100% погашена заборгованість з виплати заробітної плати працівникам за січень 2018 року. А також у кінці поточного місяця буде погашено не менше 50% за лютий 2018 року, – говорить голова правління Олег Самчук, – Крім того, наразі ПАТ «Азот» знаходиться на особливому контролі та вчасно виконує свої зобов’язання перед Товариством. Хочу подякувати колективу за підтримку та довіру. Сподіваюся, що наше Товариство найближчим часом поверне репутацію найпрестижнішої енергетичної компанії України”.

Нагадаємо, 22 березня НКРЕКП розглядатиме питання схвалення інвестиційної програми ПАТ «Черкасиобленерго» на 2018 рік. А 23 березня відбудеться чергове засідання комісії, на якому розглядатимуть алгоритм на квітень.

“Тому хочу звернутися до колег з проханням виконувати свої посадові обов’язки належним чином, – додав голова правління Олег Самчук, – Дякую за розуміння”.

Залиште коментар