У шполянина забрали будинок в рахунок аліментів

У шполянина забрали будинок в рахунок аліментів

Під час чергового рейду мобільної групи Головного територіального управління юстиції у Черкаській області з примусового стягнення заборгованості з аліментів, що проходив 19 березня у Шполі, в одного з боржників описали та арештували будинок.

Про це повідомили в Головному територіальному управління юстиції в Черкаській області.

Чоловік перестав платити аліменти чотири місяці тому, але після арешту нерухомості пообіцяв розрахуватися вже до кінця березня.

Це не перший випадок на Черкащині, коли державні виконавці змушені описувати вартісне майно. Нещодавно у неплатника аліментів із Золотоніського району, який заборгував близько 50 тис грн, було описано та арештовано автомобіль.

Нині мобільні групи виїздять за адресами боржників практично щодня. Так, 16 березня було здійснено виїзди до боржників Сміли та Смілянського району, 19 березня групи працювали у Тальнівському та Шполянському районах, 20 березня – у Лисянському та Городищенському районах.

Як розповів начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк, на виконанні в органах ДВС області сьогодні знаходиться 17186 рішень судів про стягнення аліментів. Щодо боржників, які мають заборгованість з виплати аліментів понад 6 місяців, ДВС області винесено майже 4 тисячі постанов про тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами, у праві виїзду за кордон, на користування зброєю та полювання.

Загалом з початку цього року із боржників на Черкащині стягнуто понад 15,7 млн грн заборгованості з виплати аліментів на користь 15,5 тисяч дітей.

Залиште коментар