Черкаським школярам розповіли про роботу Національної поліції

Черкаським школярам розповіли про роботу Національної поліції

Чим займаються оперативники, слідчі, дільничні офіцери та інші працівники Черкаського відділу поліції, якою зброєю користуються під час виконання завдань та під час несення служби, та як стати поліцейським, працівники кадрового підрозділу розповіли учням Черкаських шкіл №№ 2, 7 та 10. Про це повідомляє сайт “Дзвін” з посиланням на управління нацполіції Черкащини.

Гостей зібрали в актовому залі Черкаського відділу поліції. Розповіли, що здійснюється добір кандидатів з числа осіб цивільної молоді для подальшого навчання в навчальних закладах системи МВС України, та те, що кожного курсанта держава забезпечує безкоштовним проживанням, харчуванням, форменим одностроєм, стипендією, а після закінчення навчання – обов’язковим працевлаштуванням в лавах Національної поліції.

Потім детальніше ознайомили із організацією та завданнями, які виконує поліція, та особливостями роботи підрозділів. Розповіли про призначення та види спецзасобів, які використовують правоохоронці у службовій діяльності. Продемонстрували бойовий арсенал, який знаходиться на озброєнні Національної поліції та зброю, з якою правоохоронці відряджалися до АТО.

Діти мали можливість оглянути зброю та приміряти спецзасоби, задати питання та отримати кваліфіковані відповіді.

Прочитайте ще:

Залиште коментар