Черкаським учителям розповіли про авторське право

Черкаським учителям розповіли про авторське право

Захід було проведено з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності Центром інтелектуальної власності, інноватики та управління проектами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спільно з Департаментом освіти Черкаської міської ради та кафедрою інтелектуальної власності ННІ економіки і права. Про це інформують на сайті ЧНУ.

У зустрічі взяли участь представники навчально-методичного кабінету Департаменту освіти Черкаської міської ради, черкаських середніх шкіл №№ 7, 11, 12 та інших шкіл міста.

Сергій Корновенко, проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності ЧНУ імені Богдана Хмельницького, професор привітав учасників заходу та побажав отримати професійне задоволення від результатів роботи та приємні враження від гостинності організаторів зустрічі.

Із вступним словом виступив Сергій Воронов, директор Департаменту освіти Черкаської міської ради.

Правники порушили важливі питання та проблеми академічної доброчесності, службових творів як об`єктів права інтелектуальної власності, провели огляд судової практики з питань авторського права та плагіату, майстер-класи з оформлення заявок для отримання авторського свідоцтва.

Прочитайте ще:

Залиште коментар