Черкаський ЦНАП – єдиний на Черкащині, який відповідає нормам безбар’єрності

Департамент будівництва Черкаської ОДА перевірив на безбар’єрність Центри надання адміністративних послуг всієї області. Загалом їх 66.

Про це повідомив директор департаменту будівництва Черкаської ОДА Ростислав Євмина. За його словами, стратегія безбар’єрності запроваджена на державному рівні. Вона передбачає не тільки фізичну безбар’єрність, а й ментальну, духовну. В облдержадміністрації презентували мапу доступності, розроблену для людей з інвалідністю.

💬«Ми звернулися до органів місцевого самоврядування з проханням проаналізувати, заповнити створені нами анкети, та донести їх до ЦНАПів. Опрацювавши відповіді, ми зрозуміли, що на території Черкаської області наявний лише один із шістдесяти шести ЦНАПів. Він відповідає всім категоріям безбар’єрності, а саме будівельним нормам «Інклюзивність будівель та споруд». Це “Центр надання адміністративних послуг” Черкаської міської ради», – зазначив директор департаменту будівництва Черкаської ОДА Ростислав Євмина.

💬«Створення належних умов для всіх громадян, а особливо людей з інвалідністю, є пріоритетними для нашої команди. Дякую міському голові, виконавчому комітету, депутатському корпусу і колегам з інших департаментів міськради за постійну підтримку та розуміння важливості надання якісних адміністративних послуг», – наголосив директор департаменту ЦНАП Олег Ткаченко.

Мапа доступності ЦНАПів Черкаської області для людей з інвалідністю:
https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=1lsWTynAz2lW7CKhJvkflugATkbm9F2c&usp=sharing

Залиште коментар