Черкасці хочуть менше “сидіти” в соцмережах

Черкасці хочуть менше “сидіти” в соцмережах

Соцмережі вже давно увійшли в повсякденне життя багатьох людей. В них ми спілкуємося, працюємо і розважаємося. Про те, які соцмережі обирають містяни і скільки часу витрачають на їхнє використання, дізнавався в черкасців кореспондент сайту «ПроГоловне».

 Руслан Травкін – студент-історик

У першій частині дня не сиджу в соцмережах. Час, який витрачаю для веб-серфінга залежить від мого графіка на день. Використовую такі соціальні мережі як «Фейсбук» і «ВКонтакті». Вони зручні тим, що дозволяють спілкуватися з друзями і дають можливість слідкувати за різними новинами, як світу, так і України. Мені соцмережі приносять і користь, і задоволення. З одного боку дозволяють оперативно дізнатися навчальні завдання або ж швидко отримати щось нагальне від друзів, а з іншого – у вільний час можна послухати музику або переглянути цікаві відео. Хотів би, щоб у соціальних мережах було менше неадекватних постів.

 

  Вікторія Скубацька – журналістка

У соцмережах проводжу кілька годин: дорогою на роботу та ввечері, коли зроблю всі справи. Упродовж дня можу зайти кілька разів погортати новини.

Користування «Фейсбуком» займає десь 4 години на день. Це соцмережа дуже зручна і для роботи корисна. Можна знайти героя для сюжета. Щоправда, хотіла б, щоб було менше набридливих користувачів, які постійно пропонують якусь роботу або додають незрозумілі, нецікаві мені групи.

 

 

Ігор Євтушенко – студент

Використовую «Facebook» (від 15 хвилин до години), «Іnstagram» (5 -10 хвилин) і «ВКонтакті» (до 2 годин). Більшість моїх знайомих знаходяться у «VK». Також це велике медіасховище. «Facebook» зручний тим, що в ньому мало непотребу. Використовую його як альтернативний спосіб зв’язатися. В «Іnstagram» мене зареєстрували випадково. Ця соцмережа подобається мені тим, що там якісний фотоконтент. Все ж хотів би менше часу приділяти соцмережам!

 

 

Оксана   Галаган – бібліотекар

На роботі обходжуся без соцмереж. Використовую «Фейсбук» і «ВКонтакті», коли я вдома. Зазвичай вони в мене відкриті на комп’ютері як фон, щоб було видно, коли приходять повідомлення. Найбільше часу в соцмережах проводжу у вихідні. Найчастіше переписуюся з друзями і читаю новини.

 

 

 

Василь Самусєв – розробник веб-додатків

Я користуюся «Фейсбуком» і «Linkedin». Обрав ці мережі, бо вони міжнародні. Відповідно я маю зв’язок із усім світом. Я стараюся не сидіти довго в соцмережах, витрачаю декілька хвилин в день. Спілкуюся лише в справах. Через соцмережі найчастіше я домовляюся про різні зустрічі, дізнаюся про цікаві мені заходи.

 

 

 

 Ольга Гуржій – журналістка

«Facebook», «Telegram» використовую здебільшого для роботи. Дуже зручно спілкуватися з колегами, обмінюватися аудіо, відео, текстовими файлами. У «Facebook» часто переглядаю події, які відбуватимуться в Черкасах, читаю ЗМІ, гортаю стрічку новин і шукаю таким чином теми для сюжетів. Дві перші соцмережі використовую, як месенджери. У «Pinterest» люблю переглядати фото, картинки, «черпаю натхнення».

Соцмережі для мене – це цінне джерело інформації. Зручний засіб знайти героя, тему, посадовця, якщо немає його контактного телефону. Часто з соцмереж дізнаюся чим живуть мої друзі, знайомі, яких давно не бачила. Або спілкуватися з тими, хто за кордоном. Також люблю переглядяти фото у «Facebook». Це приносить мені задоволення.

Хотіла б зменшити час користування соцмережами хоча б до години. Але не уявляю, як раніше журналісти працювали без соцмереж!

Валерія Ковтун – тренер pole dance

У повсякденному житті використовую «Фейсбук» та «Інстаграм». У «Фейсбуці» зручно дізнаватися новини. Оскільки я займаюся танцями, «Інстаграм» мені потрібен для пошуку корисної інформації та відео. Ще використовую цю соціальну мережу для спілкування та обміну фотографіями чи відео. Щодня проводжу в соцмережах чимало часу – декілька годин. Хотіла б менше в них «сидіти», особливо в нічний час!

 

 Микола Максьома

 

Залиште коментар