Черкасці почали ходити до кав’ярні з власним горнятком

Черкасці почали ходити до кав’ярні з власним горнятком

До кав’ярні із власним горнятком. У Черкасах еко-акція перетворилась на тренд. Містяни відмовляються від одноразового посуду та приходять до кав’ярень зі власними філіжанками. Таку еко-акцію практикують у багатьох країнах світу, щоб не засмічувати навколишнє середовище.Черкаські активісти, надихнувшись європейським досвідом, започаткували проект “EcoFriendlyCafeinChe”.

Про це розповідають у сюжеті “Рось”.

Лави еко-активістів поповнили черкаські кавомани. У кав’ярнях міста починають відмовлятися від одноразового посуду, натомість відвідувачам пропонують приходити зі своїми горнятками: це не лише робить улюблений напій доступнішим у ціні, а й допомагає зберегти екологію від забруднення пластиком Загалом до еко-акції у місті долучились майже півтора десятка закладів. Щоб заохотити відвідувачів, їм пропонують знижки від 1 гривні до 10 відсотків від вартості напою.

Зробити просто, головне – бажання, каже ініціаторка Ліда Криштоп. Вона уже кілька років бореться за чисті Черкаси.

Одноразовий посуд засмічує навколишнє середовище та негативно впливає на людський організм – кажуть екологи. Під дією високих температур з пластику виділяються шкідливі речовини. Екоактивісти не хочуть зупинятися на досягнутому, уже домовляються із наступними кав’ярнями. Щоб містянам було легше знайти такі заклади – ініціатори найближчим часом планують створити особливу карту, на якій позначать заклади, що доєдналися до еко-руху.

 

Залиште коментар