Черкасця визнали найкращим гравцем матчу Євро-2023

 

Півзахисник молодіжної збірної України Артем Бондаренко був визнаний найкращим гравцем матчу Євро-2023 (U-21) із Румунією (1:0) за версією УЄФА. Про це повідомляє Черкаський спорт.

Після гри він виступив на прес-конференції разом із головним тренером Русланом Ротанем:

– Найприємніше для мене сьогодні – те, як ми відреагували на важкі стартові 10 хвилин, узяли гру під свій контроль. І друге – що ми вигризли результат зубами. Нам не було легко, і саме в такі моменти проявляється наша команда.

Перед матчем ви говорили, що хотіли б покращити у своїх діях забиті голи й гру у відборі. Забити не вдалося. Як ви після поєдинку оцінюєте гру у відборі?

– Якщо коротко, то є над чим працювати. Як це було до матчу, так залишилося й після нього. Як у відборі, так і в статистиці.

Як команда впоралася із задухою на стадіоні? Здавалося, що гравці збірної України не так часто підходили попити води, тоді як румуни робили це регулярно. Чи були ми більш витривалими, ніж суперники?

– Після першого поєдинку на турнірі ми адаптувалися. Сьогодні за відчуттям було легше дихати. Але коли виходиш на вулицю, то наче в сауну потрапляєш. Наша команда хотіла тримати темп, не збиватися щоразу на ці маленькі паузи. Нам це було непотрібно. Коли команда закривається, то треба не давати супернику дихати. Можливо, це одна з причин, чому ми сьогодні виграли.

Залиште коментар