У Долині Троянд показали фільм просто неба

Кіно просто неба на тюках запашної соломи, аквагрим для дітей, патріотичне розмальовування футболок та виступи аніматорів – таким насиченим був вечір суботи у Долині троянд. Національний тур із демонстрацією українських мультфільмів та кінострічок «Кіно заради Перемоги» реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації «Дивись українське!» за підтримки фонду «МХП-Громаді» та інших бізнесових та громадських організацій, окремих підрозділів Збройних Сил України та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.

У Черкасах дітки та дорослі подивились мультфільми про козаків, про пса Патрона та комедію «Коза Ностра. Мама їде».

До речі, пес Патрон також був присутній – великий і плюшевий, тож кожен охочий зміг з ним сфотографуватися.

КП «Дирекція парків» та Черкаська міська рада активно долучились до організації свята та пригостили присутніх діток безкоштовним морозивом.

«КП «Дирекція парків та Черкаська міська рада завжди охоче долучаються до таких патріотичних акцій. Для діток у нинішній воєнний час це особливо важливо, а тут, як бачите, дуже багато дітей, очікуємо до двох сотень маленьких черкасців, тож для них усіх приготували разом із міською радою безкоштовне морозиво. Прагнемо відволікати людей від складних буднів, створювати святковий настрій, дарувати радість, хоч зараз це не так просто. І в цьому контексті вдячні нашим Збройним силам України, всім нашим воїнам, що ми тут можемо збиратися разом, виховувати наших дітей та радіти кожному дню», – сказав директор КП «Дирекція парків» Геннадій Шевченко.

Захід для черкасців тривав до пізнього вечора, а для комунальників – ще довше, бо вони одразу ж прибрали зелену зону.

Залиште коментар