Черкасців навчають фінансової грамотності

Черкасців навчають фінансової грамотності

Днями на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» пройшли заняття з фінансової грамотності. 26 вчителів міста й області навчались основам фінансової безпеки, вивчали форми страхування, види кредитів, податки та податкову культуру, інвестиції, банківські депозити, види грошей, права та обов’язки споживача фінансових послуг. Про це повідомляє Управління освіти і науки облдержадміністрації.

Навчання проходили в Інституті післядипломної освіти та в Черкаському інституті банківської справи.  Цікаві  лекції та корисні практичні заняття провели викладачі кафедри фінансів та банківської справи Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» та КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

“Знання, які ми отримали під час курсів, обов’язково допоможуть у подальшому процесі навчання наших учнів, сприятимуть вихованню більш грамотної молоді, яка зможе використовувати отримані знання на користь своєї Батьківщини та забезпечить собі і своїм рідним достойний рівень життя”, – розповідають учасники заходу.

Залиште коментар