Черкасців запрошують до участі у квестах “Легенди міста на Че”

Черкасців запрошують до участі у квестах “Легенди міста на Че”

Чи добре ви знаєте своє місто? Чи встигли дослідити його потаємні куточки та місця з давньою, часом забутою, історією? Маєте шанс дізнатися більше та випробувати свої знання. Наступної суботи, 16 вересня з 10:00 до 16:00, містян запрошують на святкування Дня міста “Легенди міста на Че” у сквері Богдана Хмельницького.

Про це повідомляє прес-служба громадської ініціативи “Місто на “Че”.

Організатори зазначають, що, як і у День Незалежності, святкування буде незвичним, нетрадиційним, але товариським, активним і повністю присвяченим нашому рідному місту.

3 10:00 в сквері кожен охочий, за умови попередньої реєстрації команди у складі 2-3 осіб, зможе взяти участь у велоквесті. Форма для реєстрації: https://goo.gl/forms/2dyXEHoCbtjb3wMG3

Учасники велоквесту на своїх двоколісних будуть розгадувати завдання, згадувати історію та легенди Черкас, “сушити” голову над головоломками та ганяти мало не по всьому місту.

Тим же, хто віддає перевагу твердій земній поверхні та власним ногам, організатори пропонують взяти участь в іншому квесті, за який найшвидший у виконанні завдань отримає призи від одного з партнерів свята. Для цього квесту реєстрація не буде потрібна, тож кожен охочий зможе, отримавши завдання просто у сквері, випробувати свої знання про Черкаси на міцність.

Протягом заходу в сквері лунатиме чарівна музика гітари та саксофону – для містян гратимуть Олексій Хуторний та Ольга Лаканцева. А поціновувачі літератури зможуть насолодитися ще й друкованим словом – “Книжковий маестро” забезпечить всіх охочих книжковими новинками з Львівського форуму видавців.

Організатори заходу: Громадська ініціатива “Місто на “Че”, Черкаська міська рада, Інтернет-магазин Shop.ck.ua, Громадська ініціатива Віктора Євпака “Нові люди” та Спільнота “CheVeloQ”.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар