Канівська міськрада просить керівництво країни зупинити зростання компослуг

Канівська міськрада просить керівництво країни зупинити зростання компослуг

Депутати Канівської міської ради звернулися до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо зростання вартості комунальних послуг. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні сесії Канівської міської ради 31 серпня цього року, повідомляється на офіційному сайті міськради.

«Політика центральної влади щодо формування вартості теплової енергії приводить до зубожіння населення (70% централізованих споживачів теплової енергії у Каневі вже сидять на субсидіях) та до знищення місцевих бюджетів. Так, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 №187 ціна на газ для потреб бюджетних організацій чи підприємств, що виробляють тепло для бюджетних організацій збільшується на 52%, а отже автоматично збільшується вартість теплової енергії. Це приводить до того, що фактично всі бюджетні кошти мають йти на зарплату та на комунальні послуги. Ні про який розвиток міста не має мови. Питання стоїть в тому, чи взагалі вистачить бюджетних коштів на такі дії.

Невпинне зростання тарифів на комунальні послуги, чи то на електроенергію, чи на послуги ЖЕК, чи ціни на газ, веде до зубожіння народу, до дискримінації самої суті «Українська держава» і, як результат, до масової міграції населення за межі України.

Вимагаємо якнайшвидшої зміни політики формування самого підходу невпинного зростання вартості комунальних послуг, адже ігнорування проблеми не є її вирішенням. А проблема постає так: бути Україні незалежною державою українців чи ні?», – йдеться у зверненні, підписаним міським головою Ігорем Ренькасом за дорученням сесії Канівської міської ради.

Залиште коментар