Черкаси гідно вшанували 73-тю річницю Перемоги над нацизмом у другій світовій

Черкаси гідно вшанували 73-тю річницю Перемоги над нацизмом у другій світовій

Черкащани масово прийшли вшанувати пам’ять героїв другої світової війни. Урочиста хода стартувала на Соборній площі, просувалася площею Слави та закінчилась на Пагорбі Слави покладанням квітів. Участь у традиційних урочистостях взяли кілька учасників бойових дій під час другої світової, ветерани інших збройних конфліктів, очільники міста та області, передає кореспондент “ПроГоловне“.

“Нашим шанованим ветеранам у цей день бажаю ще довгих літ життя, аби вони своїм досвідом та життєвою мудрістю допомагали нам працювати, розбудовувати і розвивати наше місто”, – зазначив у своєму вітальному слові міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Слово мали й самі ветерани. Для найстарших з них було надано автомобіль, який очолив колону. Над ним майоріли прапори України та прапор з назвами тих дивізій і військових підрозідлів, які визволяли наше місто від фашистських загарбників.

Квіти покладали і до стели з іменами визволителів міста, і на Пагорбі Слави. Містяни зустрічали оплесками урочисту ходу, вистроївшись у почесну варту вздовж її руху.

Прочитайте ще:

Залиште коментар