Відремонтувати Черкаський драматичний театр хочуть до нового сезону

Відремонтувати Черкаський драматичний театр хочуть до нового сезону

У черкаському музично-драматичному театрі триває ремонт. Нині обласні владці очікують на кошти з ДФРР у розмірі 12 млн грн. Це остання субвенція, що потрібна для завершення ремонту. Загалом кошторис робіт становить близько 45 млн грн, розповідає Інфоміст.

За словами заступника голови Черкаської ОДА Сергія Овчаренка, перші кошти останнього траншу мають надійти вже у травні. Завершити всі роботи театральна команда просить до початку сезону – тобто до вересня. Проте сам Овчаренко говорить, що загадувати про терміни зарано, “адже це будівництво”.

– Під час останньої черги робіт будуть виконані опоряджувальні роботи, облаштування сцени та залу. Після надходження останньої суми коштів у травні плануємо виконати роботи за 3-4 місяці. Але це будівництво, я не буду загадувати, – сказав чиновник.

Він також додав, що кожного дня ремонт у закладі виконують близько 60 працівників.

– Роботи затягнулись, тому що було багато води, і треба було зробити багато внутрішніх комунікацій. Сьогодні всі системи – нові, вони дуже дорогі. Зовнішній ремонт забирає значно менше часу, аніж комунікації, – запевняє посадовець. – Ми щотижня проводимо наради, приїжджаємо з перевірками, зокрема, й позаплановими. Раніше театрали скаржились на те, що якось не жваво йде ремонт. Зараз їм відремонтували зали для репетицій, вони всі бачать на власні очі, нарікань немає.

Овчаренко також зазначив, що на ремонті вдалось зекономити за рахунок того, що використовувались українські матеріали.

Прочитайте ще:

Залиште коментар