Секретар міськради ініціює питання про скасування закупівель з прибирання зелених зон

Секретар міськради ініціює питання про скасування закупівель з прибирання зелених зон

Щомісяця під час прибирання зелених зон у Черкасах вивозиться понад 6 тис. куб. метрів сміття. Однак тепер це все може залишитись на вулицях міста.

Тендерні закупівлі з надання послуг по прибиранню зелених зон міста скасовувалися цього року вже тричі.

Та до спільного рішення таки прийшли під час засідання комісії, до якої увійшли голови всіх фракцій депутатів Черкаської міськради та  представники громадських організацій міста.

Тож закупівлі вкотре було призначено. Вони мають відбутися 4 серпня, повідомляє Про все.

Проте, не зважаючи на досягнутий компроміс, секретар міськради знову ініціює питання про скасування закупівель з прибирання зелених зон.

У той же час заступник директора департаменту ЖКК Андрій Наумчук на депутатській комісії зауважив, що кошти на прибирання в Черкасах фактично закінчились.

– У Соснівському районі кошти закінчились ще 4 червня, в Центральному коштів вистачить до 2 серпня, а на прибирання бульвару Шевченка, площ та території Придніпровського району кошти закінчаться  5 серпня, – вказав він.

На його думку, скасування закупівлі цих послуг призведе до сміттєвого колапсу в Черкасах.

– Скасування закупівлі послуг з прибирання зелених зон призведе до накопичення побутового сміття, листя, гілок. Воно забиватиме зливову каналізацію у випадку дощових опадів, створюватиме незручності жителям міста, водіям. Особливо це актуально наприкінці літа та восени. Звісно це позначиться й на зовнішній привабливості Черкас для гостей, що ніяк не сприятиме покращенню його репутації в суспільстві, – зазначив Андрій Наумчук.

Залиште коментар