Черкаси відвідала делегація з Ірану

Черкаси відвідала делегація з Ірану

 

У Черкасах відбулася зустріч черкаського міського голови Анатолія Бондаренка з представниками іранського холдингу AZAR PASSILLO INTERNATIONAL CONSTRUCTION COMPANY.
Предметом зустрічі стало обговорення можливих спільних проектів.

За словами керуючого директора Акбара Дарвіші, їх холдинг складається з п’яти кампаній, кожна з яких має свою спеціалізацію – будівництво доріг та мостів, будівництво житла та об’єктів інфраструктури, будівництво каналізацій, колекторів та водогонів, металовиробництво, виробництво сонячної  енергії.
Також іранські гості, відзначаючи неабиякий потенціал України, висловили зацікавленість стосовно розвитку підприємств сільськогосподарського напрямку.
Холдинг вже співпрацює з такими країнами як Грузія, Азербайджан, Туркменістан, тощо та має, крім основного офісу в Тегерані, кілька філіалів у різних країнах світу, і його представники зацікавлені в довгострокових контрактах.
У свою чергу міський голова висловив зацікавленість щодо таких напрямків роботи холдингу як будівництво доріг та розміщення сонячних електростанцій, а також будівництво об’єктів соціальної інфраструктури.
Іранські гості запропонували провести офіційну зустріч між мерами міст та продовжити співпрацю.
На зустрічі, крім міського голови, були присутні керівники департаментів, депутати міської ради та заступник міського голови Юрій Ботнар.
Після офіційної зустрічі гості ознайомились із Черкасами.
Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

Залиште коментар