Черкаси відзначають 733-річчя міста (фото)

Черкаси відзначають 733-річчя міста (фото)

Пісні, концерти, різноманітні розважальні заходи з конкурсами та призами для малечі та їх батьків, виставки, майстер-класи та багато іншого сьогодні – в День народження Черкас, очікує на всіх черкасців і гостей нашого міста.

Про це інформує пресслужба міської ради.

Комітети самоорганізації населення спільно з активними черкасцями за підтримки міської влади Черкас розгорнули у всіх мікрорайонах та парках справжні осередки святкового настрою та цікавого родинного дозвілля.

До речі, на один з таких – у парку “Сосновий бір” – сьогодні завітали делегації з міст-побратимів з Туреччини та Білорусії, які прибули на запрошення міської влади Черкас з нагоди Дня міста.

Зараз у парку “Сосновий бір” діють експозиції комітетів самоорганізації населення мікрорайонів: “Благовісний”, “Дахнівський”, “Лісовий”, “Припортовий”, “Соснівський” та “Центральний”, де представлені унікальні роботи з мікровишивки, вишиті рушники, декоративні вироби зі шкіри, картини з вовни, ляльки ручної роботи, прикраси, шкатулки. Для кожного охочого майстрині проведуть майстер-класи з паперової пластики та малювання.

А для найменших організатори підготували чимало пізнавального про наше місто з конкурсами, вікторинами та подарунками.

Для всіх присутніх у парку виступають аматорські хори: «Любисток», «Промінь», колектив – «Опорка». Також сьогодні випала чудова нагода послухати романси у виконанні Жанни Котенко, бардівські пісні від Віктора Жалби та потанцювати спільно з юними “зірочками” з нашого міста, які успішно представляють наше місто на багатьох всеукраїнських та міжнарожних змаганнях.

Крім цього, усі охочі мають змогу скуштувати смачну кашу, шашлики та випити гарячого чаю.

Залиште коментар