Мер Черкас зустрівся з делегаціями з міст-побратимів

Мер Черкас зустрівся з делегаціями з міст-побратимів

Міський голова Анатолій Бондаренко провів зустріч із представниками міст-побратимів Черкас. Делегації з міст Фергана (Узбекістан), Мозир (Білорусь), Руставі (Грузія), Кушадаси (Туреччина) та Санта-Роза (США) завітали до Черкас з нагоди Дня міста.

Про це інформує пресслужба Черкаської  міської ради.

Під час невимушеного спілкування за чашкою кави члени делегацій та представники міської влади обговорили плани співпраці і поділилися враженнями від побаченого у нашому місті.

«Для нас велика честь сьогодні приймати усіх вас. Наше місто сьогодні святкує 733 річницю від першої згадки про місто. У нас сьогодні відбуватиметься багато цікавих заходів, і я буду радий супроводжувати вас. Сподіваюся, що у вас залишаться позитивні враження про наше місто, що відобразиться на нашій подальшій співпраці для розвитку наших міст», – звернувся до гостей Анатолій Бондаренко.

«Я люблю Черкаси. Приїздив сюди кілька разів. Перше я побував тут 1989 року. Останній мій візит був у 2005 році. Це дуже красиве місто, а особливо мені подобаються жителі Черкас. З часу мого останнього візиту місто змінилося на краще, воно розбудовується, і я бачу, що ви рухаєтеся у правильному напрямку. Місту Санта-Роза лише 150 років, ви набагато старші за нас, тому нам треба у вас повчитися мудрості», – зазначає представник міста Санта-роза Фред Птуха.

«Основна мета нашого візиту – встановлення дружніх та економічних відносин між Черкасами та Ферганою. Хочемо співпрацювати із вами в сфері торгівлі, культури та освіти. Так що сьогодні Фергана офіційно стане містом-побратимом Черкас», – зауважив фінансовий менеджер міста Фергана Шухрат Іноятов Тулаханов.
Наостанок зустрічі іноземним гостям вручили презенти та сувеніри на згадку про Черкаси.

Залиште коментар