Черкаси взяли участь у міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2017″

Черкаси взяли участь у міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2017″

16 – 18 березня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбуласяВосьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «WorldEdu». Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР. 

Організаторами стали компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Цього року у виставцівзяли участь 785 учасниківіз 25 регіонів України та 14 країн світу ( Польщі, Австрії, Швейцарії, Німеччини, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю

Переможці конкурсної частини виставки:

НОМІНАЦІЯ І. «ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ДО ПРОЦЕСУ ФОРМУВАННЯ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ ТА ВИХОВАННЯ ГРОМАДЯНИНА-ПАТРІОТА»

1. Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Черкаської міської ради – ЗОЛОТА МЕДАЛЬ.

НОМІНАЦІЯ ІІІ. «СТАНОВЛЕННЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ В УМОВАХ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

1. Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради – БРОНЗОВА МЕДАЛЬ.

НОМІНАЦІЯV. ПАРТНЕРСТВО ЯК СТРАТЕГІЧНИЙ РЕСУРС ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

1. Перша міська гімназія Черкаської міської ради – ЗОЛОТА МЕДАЛЬ.

Робота загальноосвітньої школи №26 “Герої не вмирають” та загальноосвітньої школи №30 “Діяльність школи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання та формування творчої особистості” стали лауреатами виставки.

ВІТАЄМО ВСІХ УЧАСНИКІВ!!!

Залиште коментар