Заява Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»

Заява Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»

Черкаська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» глибоко обурена розпочатою в області замовною брудною інформаційною кампанією проти політичної сили «Батьківщина» та її лідера Юлії Тимошенко.

Останнім часом в ряді місцевих ЗМІ друкуються замовні публікації, спрямовані на дискредитацію політичної партії ВО «Батьківщина» та її лідера Юлії Тимошенко. Таким чином «чорні» піарщики, застосовуючи брудні технології, тиражують брехливу інформацію, обливаючи брудом політичну партію, яка має потужну підтримку серед мешканців Черкащини.

Адже саме політична партія «Батьківщина» має активну позицію і відстоює життєво важливі питання, які хвилюють пересічних громадян. Саме «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко виступила проти прийнятого нинішнім урядом підвищення тарифів на комунальні послуги, проти підвищення цін на споживчі товари, проти підвищення пенсійного віку та виступає категорично проти оподаткування пенсій. Саме «Батьківщина» веде непримириму боротьбу проти корупції та олігархії.

Черкаська «Батьківщина» підтримує ініціативи лідера Юлії Тимошенко та виступає за справедливі тарифи, підвищення соціальних стандартів, відстоює інтереси своїх виборців. З ініціативи депутатів від «Батьківщини» в Черкаській обласній, міських та районних радах приймаються важливі рішення.

Так, з ініціативи «батьківщинівців» у Черкаській облраді депутати ухвалили звернення до Президента України, голови Верховної Ради та прем’єр-міністра про відхилення законопроекту №4010а про емфітевзис землі; про необхідність на рівні держави вирішити питання про відшкодування втрачених депозитних вкладів соціально незахищеним вкладникам кредитних спілок Черкащини.

15 березня 2017 року на позачерговому засіданні Черкаської міської ради депутатським корпусом ухвалено звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо підтримки економічної блокади окупованих територій Донбасу. У документі поставлено вимоги звільнити з-під арешту затриманих учасників блокади торгівлі з ОРДЛО та закрити кримінальні провадження відносно блокувальників, звільнити з посад міністра МВС А.Авакова, заступника міністра МВС В. Аброськіна, ухвалити закони «Про тимчасово окуповані території України» та «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України», запропоновано заборонити роботу російських банків та заблокувати російські платіжні системи в Україні, визнати на законодавчому рівні війною російську агресію проти України та ввести воєнний стан на окупованих і прилеглих до них територіях.

Партійці ВО «Батьківщина» підтримали нещодавню акцію протесту підприємців та фермерів Черкащини, які виступили проти недолугої системи оподаткування, величезних штрафних санкцій та розширення повноважень інспекторів праці, які зможуть безконтрольно накладати штрафи на підприємців.

Свого часу черкаські партійці виступили проти тарифного геноциду, а з ініціативи «батьківщинівців» Черкаська міська рада ухвалила звернення до Президента та уряду України про встановлення мораторію на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в Черкасах.

Саме рішучі дії політичної сили та зростаючий рейтинг партії «Батьківщина» серед населення, нестача реальних аргументів, нездатність протистояти чесній та об’єктивній інформації викликають роздратування в опонентів і вони вдаються до різноманітних брудних технологій, щоб заплямувати «Батьківщину» в очах громадськості.

Черкаська обласна парторганізація ВО «Батьківщина» готова дискутувати і чесно відстоювати свої позиції, виступає за свободу слова, але не грає в закулісні ігри, а виступає за відкритість і чесність.

Черкаська «Батьківщина» звертається до всіх чесних журналістів з проханням дотримуватись стандартів журналістської етики та не мати справ із замовними брехливими матеріалами.

Прочитайте ще:

Залиште коментар