ЧМР розробляє новий офіційний сайт

18 квітня, відбулася презентація оновленого порталу Черкаської міської ради, який наразі в процесі розробки. Його створюють силами комунального підприємства «Інститут розвитку міста та цифрової трансформації». Про це повідомляє пресслужба ЧМР.

Новий сайт отримає сучасний мінімалістичний дизайн (використали дизайн «Дії»), він адаптований під мобільні пристрої та для людей із порушеннями зору, має форми для онлайн взаємодії з громадянами.

На презентацію запросили міського голову Анатолія Бондаренка, першого заступника Сергія Тищенка, заступників Віктора Беззубенка, Анастасію Чубіну, Марину Гаркаву, представників департаментів, управлінь та відділів, які працюватимуть із порталом.

Нині ж посадовці разом із розробниками сайту працюють над наповненням сайту, аби на його сторінках містилася доступна й корисна інформація про діяльність того чи іншого структурного підрозділу. Водночас, обговорюють запровадження важливих сервісів для громади, які обов’язково мають бути інтегровані на сайт.

За словами директорки КП «Інститут розвитку міста та цифрової трансформації» Надії Івашкової, на сьогодні налагоджена ефективна комунікація із усіма структурними підрозділами.

– Ми спілкуємося із кожним департаментом, кожним управлінням у міській раді, – прокоментувала Надія Івашкова. – Отримали безліч слушних та аргументованих пропозицій, які ми врахуємо й будемо втілювати.

Міський голова Анатолій Бондаренко під час презентації доручив представникам структурних підрозділів максимально сприяти розробникам із усім необхідним для запуску оновленого сайту.

– Вся Україна рухається у напрямку цифровізації І навіть в умовах війни ми повинні посилювати комунікацію із людьми, зокрема, й через такий інструмент як сайт, – прокоментував він. – Тож зараз важливо перейти від політичних лозунгів до практичного втілення.

Перший заступник міського голови Сергій Тищенко, який відтепер координує діяльність підприємства «Інститут розвитку міста та цифрової трансформації» додав: у міській раді створять робочу групу, яка продовжить безпосередню співпрацю із розробниками. До неї включать представників кожного зі структурних підрозділів. 

– Якщо ми хочемо досягнути результату та збираємось зробити щось конструктивне для міста, ми повинні не переходити в політичну площину, а працювати як єдина команда, – прокоментував Сергій Тищенко.

Залиште коментар