“Чого боятися? Свій народ?”, – мер Черкас про останні події у місті

“Чого боятися? Свій народ?”, – мер Черкас про останні події у місті

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував останні події у місті. Свою думку він виклав на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

“Хто б не приїжджав на зустріч із черкащанами із кандидатів у Президенти України – Тимошенко, Зеленський, Порошенко – немає чого бігати від людей. Так, вони б поставили незручні питання, але чого боятися? Свій народ?

Історія із розкраданням армії взагалі жахлива. На мою думку, Президент має жорстко реагувати на такі кричущі факти і пояснювати суспільству ситуацію, а не бігати від незручних запитань.

Не збираюся виправдовувати дії активістів під час їхньої вчорашньої акції, однак нині правоохоронці, на мою думку, ведуть себе неадекватно. Відчувається, що хтось зверху “дав команду”.

Саме тому вони так нині поспішають, ледве не всім відділком поліції проводять обшуки у квартирах людей. Щодо сьогоднішніх дій поліції, я думаю, що безпосередньо громада має дати належну оцінку. Депутати міської ради та виконавчий комітет теж не залишать ситуацію без відповідної реакції”, – написав мер.

Залиште коментар