Чоловічі гаманці: яку модель обрати на маркетплейсі Crafta.ua

Чоловічі гаманці: яку модель обрати на маркетплейсі Crafta.ua

Чоловічі гаманці сьогодні представлені на ринку у великому асортименті моделей. Вибрати можна аксесуари в спортивному, класичному, повсякденному стилі. Крім того, вони доступні різних розмірів і форм, відрізняються за функціональними особливостями і практичністю. Недосвідченому споживачеві деколи складно зорієнтуватися в тому, яка модель буде справді зручною. Варто вивчити особливості основних різновидів аксесуарів. Так можна зрозуміти, на що звертати увагу при виборі чоловічого гаманця на маркетплейсі Crafta.ua. За посиланням https://crafta.ua/catalog/koshelki дані вироби доступні в великому асортименті, спробуємо вивчити основні моделі.

Основні вимоги

Чоловіки не менш за жінок прискіпливо ставляться до вибору аксесуарів. І якщо для дівчат часто важливішими є оформлення та дизайн, то представники сильної статі висувають суворі вимоги до практичності і зручності. Тим більше, що в наш час звичайний гаманець перетворюється в справжній органайзер. Доводиться зберігати в ньому, крім грошей, ще й купу карт, документи.

Щоб гаманець дійсно був комфортним у використанні, важливо в першу чергу звернути увагу на його внутрішнє наповнення. Для того, щоб можна було акуратно зберігати гроші і картки в ньому має бути кілька відділень різного розміру і призначення: 2-3 для купюр, 1 – під монети, і до 10-12 під кредитки і візитки. І це не багато! Якщо вибрати аксесуар всього з парою відділень, то доведеться зберігати всі впереміш, що дуже незручно і може призвести до втрати грошей або карт.

Крім внутрішнього наповнення, також варто звернути увагу на модель і особливості форми самого виробу. Можливо, когось це здивує, але в продажу чоловічі гаманці представлені декількох видів: різного розміру і конфігурації.

Основні моделі та їх особливості

Аксесуари для представників сильної статі представлені у продажу в великому асортименті. Однак варто вивчити особливості кожного виду виробів, щоб оцінити наскільки вони будуть практичними у використанні. До найпоширеніших моделей чоловічих гаманців, відносяться:

  1. Портмоне. Бувають різних видів: подвійного, потрійного складання і для подорожей.
  2. Гаманець з затискачем.
  3. Для нагрудної кишені.

Крім того існують ще й звичайні затискачі для купюр. Це самий мініатюрний аксесуар, з обмеженою функціональністю. Зовні нагадують прищіпку, виготовляються з металу: сталі, срібла або навіть золота. Сучасні вироби доповнюються невеликий «книжечкою», в якій затискач розміщено по центру. Обкладинка захищає купюри від пошкоджень. До того ж всередині неї зазвичай передбачені кілька відділень для карток (2-4), що розширює функціональність виробів.

Особливості портмоне різних видів

Розрізняються вони на вироби подвійного, потрійного складання і тревеллеры. Перші найпопулярніші. Портмоне bi-fold wallet зазвичай являють собою прототип гаманця, який складається навпіл. Таким чином, зменшується розмір аксесуара, але його функціональність зберігається. У bi-fold wallet передбачено кілька відділень: для карт, купюр, монет. Це практичні і зручні моделі, їх можна носити як в сумці, так і кишені, підходять для щоденного використання.

Аксесуари потрійного складання tri-fold wallet більш компактні. Але вони і досить об’ємні, за рахунок товщини. У таких виробах також передбачено кілька відділень для купюр, карт, є монетниця. Але, наприклад, носити їх у кишені незручно через великий об’єм.

Портмоне Traveller – поки ще не дуже популярна в побуті модель, але оптимальна для поїздок. В аксесуарах цього типу передбачено безліч відділень, для грошей, документів і карт.

Особливості гаманців з затискачем

По суті, ці моделі – різновид класичних виробів. Вони мають кілька відділень для карток, документів, а також оснащені прищіпкою-тримачем для купюр.

Гаманці з затискачем відмінно можуть доповнити щоденний образ, підійдуть до ділових костюмів. Виконані у лаконічному дизайні, вони напевно сподобаються чоловікам, які віддають перевагу класичному стилю.

Особливості гаманців для нагрудної кишені

Це одна із самих тонких моделей. Однак Breast wallet довгі. Це вертикальної форми аксесуари, купюри в яких розміщуються без складання. Всередині передбачено кілька відділень для карток і банкнот. Як зрозуміло з назви, носять їх в нагрудних кишенях (де вони розміщуються в довжину), де вони майже не помітні.

Ці види виробів оптимальні для любителів ділового стилю, тих чоловіків, у гардеробі яких переважають костюми з піджаками.

1 коментар до цієї статті

  1. А меня в последнее время на винтаж потянуло. Уже три кошелька на виолити купила еще с 50-х, таких точно ни у кого из подруг нет

    Відповіcти

Залиште коментар