“Розмітку пластиком ми виконали якісно, й усі звинувачення – безпідставні”, – Олексій Мельник

“Розмітку пластиком ми виконали якісно, й усі звинувачення – безпідставні”, – Олексій Мельник

Сьогодні директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник прокоментував журналістам ситуацію із нещодавніми звинуваченнями Черкаської прокуратури щодо можливих зловживань під час нанесення дорожньої розмітки у Черкасах.

За його словами, торік у Черкасах був проведений відкритий тендер, за результатами якого КП «ЧЕЛУАШ» визнано переможцем на виконання робіт з нанесення дорожньої розмітки на автошляхах та пішохідних переходах.

– У тендерній документації містились чіткі вимоги щодо технічних завдань, параметрів та обсягів роботи, яку необхідно виконати. А також – була зафіксована конкретна сума. Згідно зі взятими зобов’язаннями КП «ЧЕЛУАШ» в повній мірі виконало усю роботу, нанісши 43 км розмітки пластиком завширшки 10 см, як це було прописано у тендерній документації, та 8 тисяч квадратних метрів «зебри», – розповів Олексій Мельник.

Водночас додав, що експерт з Кропивницького дотримується іншої точки зору щодо технічних параметрів здійснення відповідних робіт. Зокрема, вважає за доцільне нанесення на черкаських дорогах розмітки не 10 см, а 15 см. При цьому – не бере до уваги вимоги тендерної документації на виконання зазначених робіт та висновки проектно-кошторисної експертизи, де прописані конкретні параметри.

Зі свого боку, керівник підприємства наголошує на безпідставності таких звинувачень. Оскільки виконав усі роботи, відповідно до державних норм та конкурсних вимог тендеру, гарантуючи високу якість та тривалий термін експлуатації дорожньої розмітки.

– У Черкасах розмітка пластиком наносилась вперше і вона слугуватиме щонайменше три роки, як це передбачено гарантійними зобов’язаннями. Наголошу, що за 20 останніх років у місті вперше здійснюється такий значний обсяг робіт з нанесення дорожньої розмітки на автошляхах та пішохідних переходах, – зауважив Олексій Олексійович.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

1 Comment до цієї статті

  1. Пересічний

    І ці слова можна підтвердити: Пластик наносили навіть там, де ями на дорогах.

    Відповіcти

Залиште коментар