Чому по місту їздять трактори з піднятим відвалом, пояснив підприємець, який займається чищенням снігу

Чому по місту їздять трактори з піднятим відвалом, пояснив підприємець, який займається чищенням снігу

Чому по місту їздять трактори з піднятим відвалом, розповів керівник підприємства, яке у Черкасах займається очищенням вулиць від снігу, Андрій Бортник. Пояснення він виклав на своїй сторінці у “Фейсбук“.

“За останні кілька днів зустрів десятки дискусій про те, що комунальна техніка їздить з піднятими відвалами і списує дизпаливо, не виконуючи роботу.
На фото реальний приклад нашого звіту, що подається в КП ЧЕЛУАШ на оплату. В ньому присутній “загальний” пробіг техніки, та “робочий”. В даному випадку це розчищення від снігу. Оплата здійснюється саме за роботу, а не холостий пробіг.

Ми витрачаємо власні кошти на те, що б фахівці незалежного підприємства слідкували за тим, що б GPS трекери працювали коректно, а в механізаторів не було можливості впливу на систему. Датчик опущеного відвалу вмикається автоматично, і вплинути на нього не можливо.

Ми контролюємо, щоб кошти громади використовувались прозоро, і тому трактористи опускають відвал, тільки виконуючи поставлене завдання, а не на шляху до нього.

Сподіваюсь, що з поширенням цієї інформації однією “зрадою” в нашому житті стане менше”, – написав Бортник.

Залиште коментар