Чорнобаївські рятувальники провели для школярів профілактичний захід

Чорнобаївські рятувальники провели для школярів профілактичний захід

23 січня співробітники Чорнобаївського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області в рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» провели для учнів школи №1 селища Чорнобай пізнавально-профілактичний захід.

Під час зустрічі дітлахи дізналися багато цікавого про Службу порятунку та вивчили життєво важливі правила з безпеки життєдіяльності. Учні дізналися про будні вогнеборців, як діють рятувальники у випадку отримання повідомлень про надзвичайну подію та про те, наскільки від їх швидких і професійних дій залежить життя людей.

Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій нагадали хлопчикам та дівчаткам правила безпечного користування газовими та електричними приладами, зокрема електрообігрівачами. Особливу увагу надзвичайники звернули на правила безпечної поведінки під час відпочинку поблизу водойм та на кризі, наголосили про необхідність дбати про власну безпеку та безпеку оточуючих. Бо немає нічого важливішого за життя та здоров’я.

Фахівці Служби порятунку також звернули увагу школярів і на правила поведінки, якщо в їх поле зору потрапить підозрілий чи вибухонебезпечний предмет.

«У таких випадках категорично забороняється брати до рук небезпечну знахідку, перекладати з одного місця на інше, нагрівати й кидати предмет. Виявивши вибухонебезпечні предмети, позначте місце знахідки та негайно повідомте за телефонами «101» та «102», – розповів начальник Чорнобаївського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Полубєхін.

Прочитайте ще:

Залиште коментар