Чи бути Корсунь-Шевченківському містом обласного підпорядкування?

Чи бути Корсунь-Шевченківському містом обласного підпорядкування?

Про це говорили на круглому столі 29 серпня, в якому взяли участь керівники області – голова обласної ради Олександр Вельбівець, заступник голови облдержадміністрації, керівник фракції БПП в обласній раді Костянтин Омаргалієв, депутати обласної ради, представники різних політичних сил – Ірина Бачинська, Віталій Веретільник та Володимир Зуєнко, керівники району та міста, представники громадськості. Повідомляє прес-служба Черкаської обласної ради.

Міський голова Корсуня Олександр Гайдай вважає, що це посприяє зростанню іміджевої і туристичної привабливості Корсунь-Шевченківського, поліпшенню економічної ситуації міста в цілому. Головний акцент в обґрунтуванні зроблено на історичній та культурній привабливості. Водночас мало уваги було приділено економічній складовій сучасного розвитку міста та стратегічним перспективам, що послідують за набуттям статусу міста обласного підпорядкування. Це стало предметом дискусії на круглому столі.

– Іміджеве підґрунтя, підняття статусу міста та необхідність підтримки розвитку місцевих товаровиробників, звичайно, не останні аргументи при схваленні рішення. З іншого боку, у вашому випадку постановка питання отримання цього статусу виглядає єдиним виходом із ситуації, що склалася. А саме – провальної інформаційної та організаційної кампанії зі створення об’єднаної територіальної громади на базі районного центру… Тому переконаний, що лише належна підготовка ґрунтовних аналітичних матеріалів, з презентацією конкретних економічних показників, стратегічного обґрунтування розвитку міста переконає депутатів у перевагах здобуття Корсунем-Шевченківським відповідного статусу, – зауважив голова обласної ради Олександр Вельбівець.

Кожна з сторін залишилася при своїй думці, тому розгляд питання буде продовжено під час засідань постійних комісій, президії та пленарного засідання сесії обласної ради.

Прочитайте ще:

Залиште коментар