В обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка шкільних артефактів

В обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка шкільних артефактів

Напередодні нового навчального року  Черкаський обласний краєзнавчий музей своєрідно привітав своїх відвідувачів з Днем знань та початком нового навчального року. У фойє музею відкрито цікаву ретроспективну виставку з назвою, що говорить сама за себе — «Подорож у країну знань». Про це повідомляє офіційна сторінка музею у ФБ.

По суті, маленькі та дорослі гості просвітницького закладу завдяки їй отримали можливість подорожувати в часі. Дорослі — з ностальгією у серці, юнь — з неодмінною цікавістю та допитливістю. Серед експонатів – зошити, атестати, шкільне приладдя, форма та навіть шпаргалки минулих часів, що дійсно представляють велику цінність для музею.

Цікаво, що представлених експонатів незабаром може побільшати, адже багато черкащан пропонують музею прийняти їхні власні речі, що стосуються їхньої особистої історії навчання у школі.

Експонуватиметься виставка від 1 вересня до 2 жовтня, коли всі вітатимемо вчителів та педагогів із Днем учителя.

Директор Черкаського обласного краєзнавчого музею Ірина Собко розповідає, що ідея створити таку ретроспективну експозицію виникла не зараз. Вона час від часу з’являлася на світ, коли працівники починали передивлятися музейні Фонди. Та ось нарешті матеріалізувалася завдяки старанням співробітників та наукових працівників. Натхненником виставки стала Людмила Риндіна. Дещо і своє поприносили до музею – шкільні світлини та речі, які дивом залишились вдома.

За словами спеціалістів музейних Фондів, ними було перегорнуто масу (більше 300) експонатів, що зберігаються в установі, і які тематично підходять до виставки. Плюс з’явились нові, після того, як звернулися через соціальні мережі з проханням подарувати свої «шкільні артефакти». Таким чином колекція поповнилась шкільною формою різних часів, великою кількістю унікальних підручників, посібників та навіть шкільних парт. На них тепер чекає друге життя.

Прочитайте ще:

Залиште коментар