Чигиринські рятувальники навчали дітей правилам безпечної життєдіяльності

Чигиринські рятувальники навчали дітей правилам безпечної життєдіяльності

Співробітники 16-ї державної пожежно-рятувальної частини  Управління ДСНС у Черкаській області розташованої в місті Чигирин, 14 березня завітали до загальноосвітньої школи у селі Тіньки. Зустрівшись із учнями та педагогами рятувальники провели традиційну навчально-пізнавальну громадську акцію «Запобігти.  Врятувати. Допомогти». 

Спілкуючись із молоддю представники ДСНС намагалися навчити учнів базовим правилам безпечної життєдіяльності, вмінню діяти впевнено та рішуче під час можливої надзвичайної події.

У цікавій та ігровій формі, використовуючи статистику та приклади із бойової роботи рятувальники розповіли дітям про можливі небезпеки, які можуть їх підстерігати у повсякденному житті.

Впродовж Акції діти не лише дізналися багато нової корисної інформації, а й на якийсь час мали можливість перевтілилися в рятувальників, дізнавалися про їхні будні та особливості роботи.
Подібні заходи завдяки поєднанню навчальної та практичної складових залишаються однією із найбільш дієвих форм спрямованих профілактикою пожеж. Зустрічі на базі навчальних закладів дають можливість суттєво зменшити виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей. Дозволяють підняти культуру у повсякденному житті і навчити дітей не лише уникати небезпеки але, й за потреби впевнено реагувати на можливі небезпеки у складній ситуації.

Після проведення таких заходів діти усвідомлюють всю важливість професії рятувальника та складність безпосередньої роботи у пожежно-рятувальних підрозділів, що несе в собі ще й попередження хибних викликів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар