«Чим ми будемо прибирати місто від снігу?», – Олексій Мельник

«Чим ми будемо прибирати місто від снігу?», – Олексій Мельник

У КП «ЧЕЛУАШ» на даний момент немає техніки, щоб якісно прибирати місто від снігу. Про це на ранковій нараді в мерії повідомив директор комунального підприємства Олексій Мельник.

– На підприємстві достатньо соляно-піщаної суміші, але чим ми її маємо розкидати? У нас залишилося 2 автомобілі, які в досить тяжкому стані. Для штовхання і прибирання снігу вони не підходять, а для розкидання снігу – минула зима показала, що вони бойові не на 100%. На сьогоднішній день призупинене фінансування тендерної процедури із оренди КАМАЗів, на які ми могли б поставити свої розкидувачі солі і відвали, які в нас є (вони в нас окремо стоячі, без техніки). Призупинення тендеру відбулося завдяки діям одного депутата, який вирішив подати до суду. І в мене виникає питання: чим прибирати Черкаси? Окрім, звичайно, тракторів, які не призначені для того, щоб прибирати автомагістралі.

Під час наради керівники служб утримання будинків повідомили, що вже почали запасатися соляно-піщаною сумішшю. У «Придніпровської» СУБ вже є 150 тонн речовини, а в «Соснівської» – 220 тонн суміші.

Залиште коментар