У Черкасах немає чим дихати, місто в димці

Місто Черкаси починаючи зі вчорашнього вечора все в димці, нема чим дихати плюс шкідливо, показники вмісту шкідливих речовин зашкалюють і на жаль контролю та превентивної діяльності щодо забруднення немає.

Про це пише користувач Anatolii Sagrada

«Це не вперше далеко – але вчора-сьогодні якраз під “святкування” коли гарна погода і багато людей гуляють на вулиці якось так “співпало”. Бачу кілька причин цьому – бездіяльність департаменту екології або ж діяльність департаменту охорони здоров’я, що намагаються викликати нову хвилю респіраторних захворювань або ж нову причину для масок та qr кодів», – пише чоловік під постом міського голови Черкас.

«Я дав доручення розібратися, що за ситуація», – відреагував мер Черкас.

«У вечері був штиль. Дим з ТЕЦ та з труб Азоту ліг на місто. Дуже гарно було видно з дамби, – зазначає журналіст Валерій Воротник. – І взагалі тут питання в відсутності фільтрів на котлах та відсутності постійного екологічного контролю, відсутності в розпорядженні міста власних інструментів контролю над викидами – хоч елементарної власної лабораторії, яку б можна було створити на одному з комунальних підприємств».

«Прийдіть на хімселище, подивіться скільки дачники в садах палять кожного дня,звідти і дим на все місто. Палять гілки та сміття яке за зиму наскладали», – зазначає Світлана Ганненко

Джерело: Прочерк

Залиште коментар