Чиновник не розуміє, чому обшуки в мерії треба проводити з автоматами

Чиновник не розуміє, чому обшуки в мерії треба проводити з автоматами

У черкаській міській раді проходять обшуки. Сьогодні зранку туди зайшли силовики з автоматами і перекрили весь третій поверх. Попередньо міський голова Анатолій Бондаренко повідомив, що наразі проводиться обшук у департаменті архітектури, містобудування  та інспектування ЧМР. Проводять його співробітники Департаменту захисту економіки ГУ Нацполіції.

У коментарі «Вичерпно» директор департаменту архітектури й містобудування ЧМР Артур Савін назвав все це робочим моментом, але чому там присутні люди із автоматами, він не розуміє.

«Я зайшов до кабінету, дав відповідні документи. Зараз ми здійснюємо ухвалу суду щодо надання оригіналу документів по забудові Митниці. Працівники спокійно надають інформацію, не чинячи супротиву. Але такої поведінки я не розумію, як і не розумію, чому там автоматчики. Це перебільшення», — зазначив Савін.

Також директор департаменту відмітив, що попередньо копії таких документів уже надавалися слідчим, а також додав, що департамент завжди діє в межах чинного законодавства.

До слова, нашому кореспонденту прокоментував ситуацію з обшуком і секретар міськради Олександр Радуцький, кабінет якого знаходиться поруч:

«Нині відбувається виїмка документів у департаменті. За останній місяць було багато гучних заяв, правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження і, я так розумію, відпрацьовують різні версії щодо незаконних будівництв, які відбуваються в Черкасах. Можливо, це стосується безпосередньо і забудови берегової смуги мікрорайону «Митниця». Це те, про що неодноразово заявляли депутати. З приводу цього приймалися рішення на сесії міської ради — скасувати будівництво. Я абсолютно впевнений, найближчим часом правоохоронці нам скажуть, до чого призвели дії керівника департаменту Артура Савіна».

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар