Сьогодні вже відкрито рух по відремонтованому правому проїзду на мосту через Дніпро

Сьогодні вже відкрито рух по відремонтованому правому проїзду на мосту через Дніпро

На мосту через річку Дніпро біля Черкас будівельники 5 жовтня закінчили роботи із влаштування асфальтобетонного покриття на правому проїзді, повідомляє прес-служба САд в Черкаській області.
Будівельники закінчили влаштування вирівнюючого та верхнього шару асфальтобетонного покриття на всіх прогонах мосту. Загалом цього тижня було влаштовано 3630 кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття та стільки ж верхнього шару ЩМА-15.

Сьогодні вранці розпочато рух транспорту по відремонтованій правій стороні мосту.

Вночі 6 жовтня працівниками ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» виконано роботи по фрезеруванню старого асфальтобетонного покриття на лівому проїзді мосту. Розпочалися роботи розбирання старого армованого захисного шару гідроізоляції, бетонного вирівнюючого шару. Від старого асфальтобетонного покриття вже очищено тротуар з лівої сторони мосту та проведено розбирання парапетів існуючих залізобетонних плит проїзної частини.
Для проведення ремонтних робіт на лівому проїзді мосту підрядною організацією ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» у достатній кількості заготовлено бордюрний гранітний камінь, металеві оцинковані воронки та водовідвідні труби для відведення води з проїжджої частини мосту, арматуру для армування монолітної бетонної плити. Німецьким виробником вже виготовлені деформаційні шви, замовлені для встановлення на лівій стороні мосту. Вони були спеціально виготовлені для черкаського мосту за індивідуальним замовленням.
На правому проїзді мосту продовжаться роботи з опорядкування проїжджої частини, зокрема, встановлення перильного огородження з боку залізничного мосту та нового бар’єрного металевого оцинкованого огородження типу «Євроформат».
Також продовжуються роботи з піскоструменевого очищення металевих поверхонь ферми мосту від старої фарби та іржі. Проводиться ґрунтування металевих елементів прогонових будов ґрунтом, що наповнений цинком, для їх захисту від корозії.
Всі роботи з ремонту проїжджої частини на мосту через Дніпро, за сприятливих погодних умовах, планується завершити до кінця листопада.

Прочитайте ще:

Залиште коментар