Де на Черкащині найдешевше здобути вищу освіту?

Де на Черкащині найдешевше здобути вищу освіту?

Для майбутніх професіоналів економічних спеціальностей (таких як маркетинг, банківська або готельно-ресторанна справа) існують три варіанти отримати найдешевшу освіту, пише Сміла.ua.

Передовсім, це Уманський національний університет садівництва: здобути ступінь бакалавра тут можна лише за 6900 грн. на рік. Другу позицію займає Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини, де навчання за тими ж спеціальностями коштує 7290 грн. на рік. Третє місце займає Черкаський державний бізнес-коледж, де навчання на економічному напряму обійдеться студенту у 9880 грн. на рік.
Майбутнім лідерам ІТ-сфери так само можна розглянути можливість здобути освіту в Уманському державному педагогічному університеті ім. Павла Тичини, за – 7290 грн. на рік. На черкаському факультеті Київського національного університету технологій та дизайну навчатись на ІТ-шника коштує трохи дорожче – 8200 грн. на рік. Замикає трійку так само Черкаський державний бізнес-коледж, де кваліфікацію бакалавра зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» можна здобути за 8540 грн. на рік.

Творчим натурам, що мріють стати, наприклад, дизайнером, так само можна розглянути можливість навчання в Уманському державному педагогічному університеті ім. Павла Тичини з ціною 7290 грн. на рік. Черкаський державний бізнес-коледж пропонує таку можливість за 8800 грн. на рік. У Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького навчання на ступінь бакалавра з образотворчого мистецтва обійдеться у суму до 10000 грн. на рік.

Прочитайте ще:

Залиште коментар