Декларацію про співпрацю з електронною платформою ProZorro.Продажі підписала міська влада Черкас

Декларацію про співпрацю з електронною платформою ProZorro.Продажі підписала міська влада Черкас

Черкаси стали одним з понад 20 міст України, які співпрацюватимуть з електронною системою ProZorro.Продажі. Декларацію про співпрацю від імені міської влади підписав заступник міського голови Черкас Ігор Волошин, передає кореспондент «ПроГоловне».

«ProZorro.Продажі з пілотного проекту за рік перетворилися в єдину державну платформу, що займається продажем і орендою державного та комунального майна. Це дає містам, що приєдналися до нас, одразу можливість заробляти більше грошей до бюджетів, завдяки зростанню конкуренції серед учасників аукціонів, та, ще не менш важливо, забезпечує повну прозорість торгів. Ця прозорість не лише забезпечує контроль з боку громадськості, а й убезпечує від різних оскаржень результатів торгів», – пояснив переваги участі в проекті його керівник Олексій Соболєв.

Участь у проекті дозволить міській владі, комунальним підприємствам швидко, вигідно і прозоро реалізовувати різне майно (особливо ж неосновні засоби виробництва, списане обладнання, металобрухт тощо) та здавати його в оренду. За рік діяльності проекту він уже допоміг реалізувати в Україні  різного майна на 6,5 млрд гривень.

«Ця декларація вже є певною перемогою для Черкас. Хай ми не перші, зате вже є певні напрацювання, прокладені шляхи. Попереду серйозна фахова робота. Думаю, що за кілька місяців ми вже зможемо презентувати періш результати», – сказав при підписанні Ігор Волошин.

 

Додамо, що влітку робота через систему ProZorro.Продажі стане обов’язковою, але міська влада підписала декларацію вже нині, аби почати працювати з цією платформою вже зараз, щоб отримати досвіді певні переваги.

Залиште коментар