“Демократична школа” з’явилася на Черкащині

“Демократична школа” з’явилася на Черкащині

З січня 2018 року Канівська гімназія імені Івана Франка є учасником програми Міністерства освіти і науки України, Європейського Центру ім.Вергеленда (Осло, Норвегія), який підтримує Рада Європи «Демократична школа: програма підтримки освітніх реформ в Україні». Про це інформують на офіційному сайті Канівської міської ради.

Основна мета проекту – підтримка демократичного розвитку та системних змін середньої освіти в Україні, сприяння втіленню принципів Хартії Ради Європи з освіти для громадян, прав людини, зміцнення суспільної єдності та взаєморозуміння між різними регіонами держави. Реалізація Програми сприяє втіленню Концепції Нової української школи.

Сьогоднішня проектна та експериментальна діяльність гімназії – сучасна та перспективна, і спрацьовує не лише на свій імідж, а й на імідж усього міста. Реалізація Програми «Демократична школа» передбачала  навчання команди гімназії у Києві з 26-го по 29-е січня ц.р., участь в конференції та підписання Декларації про співпрацю.

Конференція відбулася з нагоди запуску програми за участю Міністра освіти Лілії Гриневич, Посла Норвегії в Україні Уле Горпестада, Анни Перона-Ф’єльстад, виконавчого директора Європейського центру ім.Вергеленда, Мажени Рафальської, експерта Ради Європи та Європейського центру ім.Вергеленда з освіти для демократичного громадянства і прав людини.

Прочитайте ще:

Залиште коментар