День відкритих дверей відбувся в інституті пожежної безпеки

День відкритих дверей відбувся в інституті пожежної безпеки

До Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля  28 жовтня завітали випускники загальноосвітніх навчальних закладів з різних куточків України, їх батьки та друзі, а також учні, які завершать навчання у школі через декілька років. Про це повідомила прес-служба закладу.

Програма Дня відкритих дверей була доволі насиченою. Для гостей представники ЧІПБ провели оглядову екскурсію територією інституту, навчальним корпусом, курсантським гуртожитком, організували виставку методичних і наукових розробок кафедр і лабораторій, продемонстрували відеофільми про навчальний заклад. Також школярі ознайомилися з комплексом газодимозахистної служби, навчальною пожежно-рятувальною частиною та спортивним комплексом, на якому усі присутні мали змогу переглянути показові виступи курсантів та кінологічних розрахунків.

Представники студентського (курсантського) самоврядування продемонстрували школярам та їх батькам оновленим Народний музей та розповіли про історію становлення та розвитку ЧІПБ.
З особливою повагою усі присутні віднеслися до героїчного подвигу випускників навчального закладу – Героїв Чорнобиля Володимира Правика і Віктора Кібенка та усіх вогнеборців – учасників ліквідації масштабної аварії на ЧАЕС та її наслідків, чиї імена викарбовано на Монументі Героям Чорнобиля. Не оминули увагою і меморіальні дошки пам’яті випускникам інституту – учасникам АТО Олексію Панченку та Ігорю Бойку, які ціною власного життя боронили Україну від ворога, а також меморіальні дошки засновникам навчального закладу.

Наступним етапом зустрічі з майбутніми абітурієнтами стала пленарна частина, на якій були присутні: заступник начальник інституту з персоналу полковник с. ц. з. Станіслав Тараненко, начальник навчально-методичного відділу підполковник с. ц. з. Олександр Джулай та відповідальний секретар приймальної комісії підполковник с. ц. з. Олександр Дядюшенко. Вони ознайомили присутніх із специфікою та перевагами навчання у ЧІПБ, довели необхідну інформацію, яка стосується умов вступу до інституту, спеціальностей, особливостей навчання, проходження служби та майбутнє працевлаштування. Також гостям розповіли про розвинену навчально-матеріальну базу та надали інформацію про підготовчі курси.

Завершився захід виступами творчих колективів інституту.

Залиште коментар